Hızlı İletişim | Kurumsal | Harita Destek Hattı : +90 362 238 40 50
CANİK FARMA - Ozoxin Ürünleri | SAMSUN OZOXİN ÜRÜNLERİ
"Sağlığınızın Gülümseyen Yüzü..."
 
ANA SAYFA OZOXİN SAMSUN OZOXİN İLETİŞİM
OZOXİN ÜRÜN AİLESİ
 
CANİK FARMA
OZOXİN SARIMSAKLI OZONLU ŞAMPUAN

Türkiyede ilk ve tek

Sarımsaklı, Ozonlanmış Zeytinyağlı Ozoxin Şampuan 300 ml

OZONLU SARIMSAK ÖZLÜ ŞAMPUAN

Kaynağında oksijen bulunan ozon cildi besler ve saçlara doğal bir sağlık kazandırır. Ozonun dokuları rahatlatıcı ve zeytinyağının mucizevi etkisi ile kuru, yıpranmış ve cansız saçlarınız güçlenir.

Sarımsak yağı asırlardır ölmekte olan saç köklerinin canlandırılması ve beslenmesi için kullanılan en etkili bitki özüdür.

Sık kullanıma uygundur.

Ürün Detay Bilgileri »

OZOXİN PLUS
 

OZOXİN Plus Özellikleri

OZOXİN Plus Yoğun ozon ve jel formülü ile "fully ozonated olive oil" in diğer çok etkili doğal bileşikler ile karışımından elde edilmiştir. Ozon Serumu jel formunda olduğu için ozonlu yağlara göre etkisi 10 kat daha fazladır. Yüksek konsantre medikal ozon içerir. 03, Olive Oil,Kantaron ve AG ile güçlü ve benzersiz hızlı bir etkiye sahiptir. Kimyasal, sentetik petrol türevi, alkol ve alerjin hiçbir katkı maddesi içermez.%100 doğaldır.

OZOXİN Plus Nedir?

OZOXİN Ozon, saf oksijen molekülleri içeren ozonlanmış serum (jel), cilt bakımından bir devrimdir. Çok uzun bir süreçte natürel zaytin yağının ozon ile ileri teknoloji kullanılarak, doyurulması redoks işlemi sonucu elde edilir. Bu şekilde ozon yağı içersine absorbe edilir ve jel formatına dönüşür. Jel Form Ozon Konsant-rasyon'un yoğunluğu anlamına gelir. Ozon yüklemesi, ozonlu yağlara oranla 6-10 kat daha fazladır ve yağın kozmetik özelliğinin yanında serumun medikal bir değeri vardır. Ozon yağının içerisindeki asitce diğer bileşenlerle bağ zinciri ile hapsedilmiştir. Cilde uygulandığı bölgede bağını kopararak hücrelere nüfus eder. Hücrelerin ihtiyacı olan beslenme ve yenilenmeyi sağlar. Hücre yenileyici özelliği ozon'un dezenfek¬tan etkisi, yaşam kayanağımız olan bir formüldür. Araştırmalara göre bu güne kadar bilinen hiçbir yan etkisine rastlanmamıştır. %100 doğaldır. Formülünde hiçbir sentetik katkı maddesi yoktur.

  Ürün Detay Bilgileri »

 
www.canikfarma.com
 
• Sizlerin Desteğiyle Büyüyoruz.
Müşterilerimizin bulunduğu yerde bulunup, ihtiyaç duydukları ürün ve hizmetlere en uygun , en çabuk ve en ekonomik şartlarla ulaşmalarını sağlamak ve doğabilecek tüm olumsuzluklarda müşteri memnuniyeti sağlamak ana prensibimizdir.
Devamı »
BİZDEN HABERLER
ECZACILIK GÜNÜ
TÜM ECZACILARIMIZIN BU ÖZEL GÜNÜNÜ KUTLAR, MESLEKLERİNDE BAŞARILAR DİLERİZ.
Devamı »

Web Sayfamız Yayında !
Aramızda uzun vadeli kalıcı ilişkiler kurmaya özen gösterdiğimiz müşterilerimizle, hızlı ve çağdaş iletişimi geliştirmek amacıyla bu web sitesini hizmete sunduk.
Devamı »

 
CANİK FARMA
Adres : Karşıyaka Mah. Akıncılar Sok. No:1/A 55080 Canik / SAMSUN / TÜRKİYE
Tel & Faks : +90 362 238 4050  
Mobil Destek : +90 533 429 1530 E-mail : info@canikfarma.com
GENEL ÇALIŞMA SAATLERİ :
Pazartesi - Cuma | 08:30 - 19:00
Cumartesi | 09:00 - 17:00
Pazar | Kapalı
Copyright - CANİK FARMA - 2016 © Canik Farma Kurumsal Web Sitesidir. Powered By CANİK FARMA
Samsun Canik Farma Medikal İtriyat / Samsun Farma / Samsun Medikal / Samsun İtriyat / Samsun Ortopedi / Samsun Sağlık / Samsun Ozoxin